Piotr PerlańskiPrzewodnik po Warszawie

Z całą pewnością Warszawa potrafi zauroczyć nie tylko turystów ale i samych Warszawiaków. Ja sam jestem tego najlepszym przykładem! To tutaj właśnie odnalazłem kiedyś swoje szczęście i do dnia dzisiejszego z pasją odkrywam to miasto. Dlatego chciałbym również i Państwa zachęcić do wspólnego zwiedzania w poszukiwaniu nie tylko szczęścia, ale i niezapomnianych wrażeń.

Piotr Perlański przewodnik po Warszawie

Coś dla siebie znajdą tu z całą pewnością Ci, którzy wpadną tylko na weekend, żeby pooddychać atmosferą urokliwych uliczek i parków, pasjonaci architektury i tajemniczej atmosfery średniowiecza orac Ci z Państwa, którzy przyjadą w poszukiwaniu wielkomiejskich witryn artystów i stylistów.

Wychodzę z założenia, że każdy turysta jest inny, a więc i każda wyprawa jest inna. Zorganizowana i przeprowadzona w zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Przygotowana specjalnie dla Ciebie.

Zawód przewodnika to niekończące się historie, niezliczone opowieści i anegdoty. Warszawa jest miejscem, o którym zawsze można dowiedzieć się nowych rzeczy, miastem bardzo ciekawym, z wielowiekową, pasjonującą historią, którą czasami odnajdujemy ukrytą pomiędzy nowoczesnymi projektami urbanistycznymi.

Zatem zapraszam do wspólnego zwiedzania i do zobaczenia w Warszawie!

Wybierz wspaniałą trasę!

Umów przewodnika

Spędź fantastycznie czas!

Muzeum Fryderyka Chopina

Fryderyk Chopin to najwybitniejszy polski kompozytor i pianista. Muzeum zostało usytuowane w zamku Ostrogskich i sprawuje pieczę nad największą na świecie liczbą chopinianów...

Nekropolie warszawskie

Miniemy groby osób jeszcze niedawno widzianych na ekranach kin i telewizorów m.in. Czesława Niemena, Ireny Jarockiej...